Opinie o nas

"Polecam z całego serca!"

"Pani Elżbieta Krakowiak jest wspaniałą i ciepłą osobą. Bardzo cenię jej wiedzę i spokój wewnętrzny. Potrafi wyprowadzić mnie z głębokiej otchłani. Uczy mnie jak się nie bać oraz jak wykorzystać cały potencjał, który w sobie noszę."

"Karolina jest niezwykłą osobą, bardzo zaangażowaną w prowadzenie terapii, posiadającą wysokie kompetencje i rozległą wiedzę niezbędną do pracy psychoterapeutki, wykazującą się empatią a jednocześnie zachowującą profesjonalizm. Każde spotkanie z Karoliną sprawia, że czuję się lepiej."

"Dziękuję Wam z całego serca! Za pomoc, zrozumienie, uświadomienie i przede wszystkim za wsparcie. Dzięki cudownej terapeutce Kasi, mogłam odmienić swoje życie. Nie ma nic wspanialszego niż praca nad sobą i poszerzanie swoich horyzontów. Dziękuję raz jeszcze i życzę Wam powodzenia w rozwoju!"

"Polecam Panią Marceline bardzo mi pomogła z moimi problemami: z pewnością pomoże i Tobie."

"Sposób w jaki Pani Kasia prowadzi sesje bardzo mi odpowiada. Oczywiście, jest to kwestia indywidualna, ale ja bardzo długo szukałam takiego Terapeuty"

"Natychmiastowa odpowiedz na potrzebę udziału w psychoterapii była bardzo budująca. Zaangażowanie psychoterapeuty pomocne, kontakt do lekarza przydatny. Teksty na stronie wyjaśniły mi kilka rzeczy."

"Fachowa pomoc bardzo doświadczony terapeuta bardzo mi pomógł."

"Wiele wartościowych i potrzebnych rzeczy jakie wyniosłam z terapii, pozwoliło i pozwala mi być lepsza wersja siebie, z czystym sumieniem polecam, a zwłaszcza Panią Olgę, która była moim mentorem przez kilka tygodni!"

"Polecam. Rzetelni terapeuci, wszystkimi swoimi umiejętnościami starają się pomoc."

"Pani Martyna to cudowna osoba, profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Jestem ogromnie wdzięczna, że to właśnie Pani Martyna prowadziła moja terapie. Przesympatyczna z ogromna wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo mi pomogła zrozumieć to co się działo w mojej głowie. Polecam każdemu z całego serca."

"Witam, Terapia w dużym stopniu pomogła mi opanować lęk, który był bardzo uciążliwy. Pozdrawiam"

"Bardzo profesjonalna i pomocna terapia"

"Pani jest świetna w tym co robi i bardzo polecam!"

"W terapii uczestniczyła córka. Zrezygnowała z niej, bo w pewnym momencie straciła kontakt z psychoterapeutą i nie wierzyła w możliwość zmiany / poprawy relacji, a terapeuta nie był również w stanie do niej "dotrzeć"."

"Polecam"

"Portal przyjazny pacjentowi. Psychoterapia prowadzona w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Trzeba jednak uzbroić się w ogromną dawkę cierpliwości, bo psychoterapia to długotrwały i nie zawsze zrozumiały dla nas proces."

"Pani Ania jest wspaniałą psychoterapeutką, było to moje pierwsze doświadczenie w pracy ze specjalistą i bardzo się go obawiałam a okazało się, że całą terapia przebiegła w przemiłej atmosferze i co najważniejsze, bardzo skutecznie."

"Dla mnie terapia to nieoceniona pomoc w pracy nad stanami lekowymi, których częstotliwość bardzo się zmniejszyła."

"Z czystym sercem mogę polecić Centrum "Pokonaj Lęk", trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo i otrzymałam najlepszą pomoc, jaką gotowa byłam przyjąć. Psychoterapeuta starał się dostosować metody i narzędzia do moich możliwości na dany moment, nie zalewając przy tym spotkań trudną do zrozumienia terminologią, a nawet jeśli taka się pojawiała, szybko wyjaśniał ją w sposób zrozumiały dla laika. Otrzymałam profesjonalne wsparcie w związku ze stresem i innymi problemami, z którymi zgłosiłam się do zespołu "Pokonaj Lęk". Dziękuję."

"Bardzo rzeczowa i profesjonalna opieka. Dobry kontakt na linii rodzic-psycholog (terapii podlegała moja nastoletnia córka). Bardzo polecam."

"W "Pokonaj Lęk" od razu trafiliśmy na panią psychoterapeutkę, która rozpoznała problem, z jakim borykał się nasz nastoletni syn. Sesje prowadzone były fachowo, z pełnym przygotowaniem psychoterapeutki, która potrafiła nawiązać relację z synem i skierować jego uwagę na stopniowe rozwiązanie problemu."

"Bardzo sympatyczna - córka czekała na kolejne spotkanie"

"Profesjonalność to mało powiedziane . Miałem najlepsza na świecie psychoterapeutkę . Jestem bardzo zadowolony . Pomogła mi wszystko zrozumieć i patrzeć na pewne rzeczy w całkowicie inny sposób ! Każdemu gorąco polecam!"

"Trafiłem do Centrum z nerwicą lękową w nieciekawym stanie psychicznym. Podjąłem terapię, poddenerwowany i zestresowany w obawie o powodzenie, ale na szczęście trafiłem na Karolinę, która okazała się aniołem. Sesje terapeutyczne z nią są jak balsam na stres, skołatane nerwy, zagubienie. Karolina jest jak taka prawdziwa przyjaciółka, która zawsze dobrze doradzi, ma mnóstwo cierpliwości, jest bardzo wyrozumiała, potrafi doskonale wyjaśnić, zobrazować i przede wszystkim pomóc rozwiązać każdy problem. Posiada wyjątkową umiejętność dotarcia do źródła problemu nawet jeśli powodem nerwicy są wydarzenia z dzieciństwa, które człowiek myślał, że ma już dawno za sobą. Gorąco polecam Centrum Psychoterapii i panią Karolinę. Jeśli wiesz, że masz nerwicę i wciąż wahasz się czy podjąć terapię, nie czekaj, szkoda czasu. Wykwalifikowani ludzie Ci w tym pomogą. Pozdrawiam cały zespól no i oczywiście panią Karolinę, dzięki której moje życie wraca na odpowiednie tory. "

"W moim przypadku to strzał w 10! Polecam! "

"Profesjonalne podejście do klienta"

"Ta psychoterapia to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem w końcu szczęśliwa, poukładałam swoje życie. Już się nie boję, wiem czego chcę."

"Bardzo jestem zadowolona z terapii z Gosia i ciesze sie ze was znalazłam w internecie "