Opinie o nas

"Natychmiastowa odpowiedz na potrzebę udziału w psychoterapii była bardzo budująca. Zaangażowanie psychoterapeuty pomocne, kontakt do lekarza przydatny. Teksty na stronie wyjaśniły mi kilka rzeczy."

"Fachowa pomoc bardzo doświadczony terapeuta bardzo mi pomógł."

"Wiele wartościowych i potrzebnych rzeczy jakie wyniosłam z terapii, pozwoliło i pozwala mi być lepsza wersja siebie, z czystym sumieniem polecam, a zwłaszcza Panią Olgę, która była moim mentorem przez kilka tygodni!"

"Polecam. Rzetelni terapeuci, wszystkimi swoimi umiejętnościami starają się pomoc."

"Pani Martyna to cudowna osoba, profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Jestem ogromnie wdzięczna, że to właśnie Pani Martyna prowadziła moja terapie. Przesympatyczna z ogromna wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo mi pomogła zrozumieć to co się działo w mojej głowie. Polecam każdemu z całego serca."

"Witam, Terapia w dużym stopniu pomogła mi opanować lęk, który był bardzo uciążliwy. Pozdrawiam"

"Bardzo profesjonalna i pomocna terapia"

"Pani Olga jest świetna w tym co robi i bardzo polecam!"

"W terapii uczestniczyła córka. Zrezygnowała z niej, bo w pewnym momencie straciła kontakt z psychoterapeutą i nie wierzyła w możliwość zmiany / poprawy relacji, a terapeuta nie był również w stanie do niej "dotrzeć"."

"Polecam"

"Portal przyjazny pacjentowi. Psychoterapia prowadzona w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Trzeba jednak uzbroić się w ogromną dawkę cierpliwości, bo psychoterapia to długotrwały i nie zawsze zrozumiały dla nas proces."

"Pani Ania jest wspaniałą psychoterapeutką, było to moje pierwsze doświadczenie w pracy ze specjalistą i bardzo się go obawiałam a okazało się, że całą terapia przebiegła w przemiłej atmosferze i co najważniejsze, bardzo skutecznie."

"Dla mnie terapia to nieoceniona pomoc w pracy nad stanami lekowymi, których częstotliwość bardzo się zmniejszyła."

"Z czystym sercem mogę polecić Centrum "Pokonaj Lęk", trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo i otrzymałam najlepszą pomoc, jaką gotowa byłam przyjąć. Psychoterapeuta starał się dostosować metody i narzędzia do moich możliwości na dany moment, nie zalewając przy tym spotkań trudną do zrozumienia terminologią, a nawet jeśli taka się pojawiała, szybko wyjaśniał ją w sposób zrozumiały dla laika. Otrzymałam profesjonalne wsparcie w związku ze stresem i innymi problemami, z którymi zgłosiłam się do zespołu "Pokonaj Lęk". Dziękuję."

"Bardzo rzeczowa i profesjonalna opieka. Dobry kontakt na linii rodzic-psycholog (terapii podlegała moja nastoletnia córka). Bardzo polecam."

"W "Pokonaj Lęk" od razu trafiliśmy na panią psychoterapeutkę, która rozpoznała problem, z jakim borykał się nasz nastoletni syn. Sesje prowadzone były fachowo, z pełnym przygotowaniem psychoterapeutki, która potrafiła nawiązać relację z synem i skierować jego uwagę na stopniowe rozwiązanie problemu."

"Bardzo sympatyczna - córka czekała na kolejne spotkanie"