Opinie o nas

"Natychmiastowa odpowiedz na potrzebę udziału w psychoterapii była bardzo budująca. Zaangażowanie psychoterapeuty pomocne, kontakt do lekarza przydatny. Teksty na stronie wyjaśniły mi kilka rzeczy." (marzec 2021)

"Fachowa pomoc bardzo doświadczony terapeuta bardzo mi pomógł." (kwiecień 2021)

"Wiele wartościowych i potrzebnych rzeczy jakie wyniosłam z terapii, pozwoliło i pozwala mi być lepsza wersja siebie, z czystym sumieniem polecam, a zwłaszcza Panią Olgę, która była moim mentorem przez kilka tygodni!" (kwiecień 2021)

"Polecam. Rzetelni terapeuci, wszystkimi swoimi umiejętnościami starają się pomoc." (kwiecień 2021)

"Pani Martyna to cudowna osoba, profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Jestem ogromnie wdzięczna, że to właśnie Pani Martyna prowadziła moja terapie. Przesympatyczna z ogromna wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo mi pomogła zrozumieć to co się działo w mojej głowie. Polecam każdemu z całego serca." (kwiecień 2021)

"Witam, Terapia w dużym stopniu pomogła mi opanować lęk, który był bardzo uciążliwy. Pozdrawiam" (maj 2021)

"Bardzo profesjonalna i pomocna terapia" (maj 2021)

"Pani Olga jest świetna w tym co robi i bardzo polecam!" (czerwiec 2021)

"W terapii uczestniczyła córka. Zrezygnowała z niej, bo w pewnym momencie straciła kontakt z psychoterapeutą i nie wierzyła w możliwość zmiany / poprawy relacji, a terapeuta nie był również w stanie do niej "dotrzeć"." (czerwiec 2021)

"Polecam" (czerwiec 2021)

"Portal przyjazny pacjentowi. Psychoterapia prowadzona w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Trzeba jednak uzbroić się w ogromną dawkę cierpliwości, bo psychoterapia to długotrwały i nie zawsze zrozumiały dla nas proces." (czerwiec 2021)

"Pani Ania jest wspaniałą psychoterapeutką, było to moje pierwsze doświadczenie w pracy ze specjalistą i bardzo się go obawiałam a okazało się, że całą terapia przebiegła w przemiłej atmosferze i co najważniejsze, bardzo skutecznie." (lipiec 2021)

"Dla mnie terapia to nieoceniona pomoc w pracy nad stanami lekowymi, których częstotliwość bardzo się zmniejszyła." (lipiec 2021)

"Z czystym sercem mogę polecić Centrum "Pokonaj Lęk", trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo i otrzymałam najlepszą pomoc, jaką gotowa byłam przyjąć. Psychoterapeuta starał się dostosować metody i narzędzia do moich możliwości na dany moment, nie zalewając przy tym spotkań trudną do zrozumienia terminologią, a nawet jeśli taka się pojawiała, szybko wyjaśniał ją w sposób zrozumiały dla laika. Otrzymałam profesjonalne wsparcie w związku ze stresem i innymi problemami, z którymi zgłosiłam się do zespołu "Pokonaj Lęk". Dziękuję." (sierpień 2021)

"Bardzo rzeczowa i profesjonalna opieka. Dobry kontakt na linii rodzic-psycholog (terapii podlegała moja nastoletnia córka). Bardzo polecam." (wrzesień 2021)

"W "Pokonaj Lęk" od razu trafiliśmy na panią psychoterapeutkę, która rozpoznała problem, z jakim borykał się nasz nastoletni syn. Sesje prowadzone były fachowo, z pełnym przygotowaniem psychoterapeutki, która potrafiła nawiązać relację z synem i skierować jego uwagę na stopniowe rozwiązanie problemu." (wrzesień 2021)

"Bardzo sympatyczna - córka czekała na kolejne spotkanie" (październik 2021)

"Profesjonalność to mało powiedziane . Miałem najlepsza na świecie psychoterapeutkę . Jestem bardzo zadowolony . Pomogła mi wszystko zrozumieć i patrzeć na pewne rzeczy w całkowicie inny sposób ! Każdemu gorąco polecam współpracę z Martyna !" (październik 2021)

"Trafiłem do Centrum z nerwicą lękową w nieciekawym stanie psychicznym. Podjąłem terapię, poddenerwowany i zestresowany w obawie o powodzenie, ale na szczęście trafiłem na Karolinę, która okazała się aniołem. Sesje terapeutyczne z nią są jak balsam na stres, skołatane nerwy, zagubienie. Karolina jest jak taka prawdziwa przyjaciółka, która zawsze dobrze doradzi, ma mnóstwo cierpliwości, jest bardzo wyrozumiała, potrafi doskonale wyjaśnić, zobrazować i przede wszystkim pomóc rozwiązać każdy problem. Posiada wyjątkową umiejętność dotarcia do źródła problemu nawet jeśli powodem nerwicy są wydarzenia z dzieciństwa, które człowiek myślał, że ma już dawno za sobą. Gorąco polecam Centrum Psychoterapii i panią Karolinę. Jeśli wiesz, że masz nerwicę i wciąż wahasz się czy podjąć terapię, nie czekaj, szkoda czasu. Wykwalifikowani ludzie Ci w tym pomogą. Pozdrawiam cały zespól no i oczywiście panią Karolinę, dzięki której moje życie wraca na odpowiednie tory. " (listopad 2021)

"W moim przypadku to strzał w 10! Polecam! " (listopad 2021)

"Profesjonalne podejście do klienta" (listopad 2021)

"Ta psychoterapia to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem w końcu szczęśliwa, poukładałam swoje życie. Już się nie boję, wiem czego chcę. " (listopad 2021)

"Bardzo jestem zadowolona z terapii z Gosia i ciesze sie ze was znalazłam w internecie " (listopad 2021)