Ewelina Lewandowska

Ewelina Lewandowska

Psycholog, Psychoterapeutka

 • Osoby dorosłe
 • Zaburzenia lękowe i nastroju
 • Zaburzenia odżywiania
 • Trudności w relacjach
 • Kryzysy
 • Stres i problemy w pracy

Sesja 50 min. = 130zł

Więcej o mnie
Skontaktuj się ze mną

Zarezerwuj wizytę:

Więcej o mnie

Wykształcenie i doświadczenie

 • Psychologia, SWPS w Warszawie
 • Pedagogika, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • W trakcie 4-letnich studiów psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym
 • Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia
 • Certyfikowany coach w International Coaching Community
 • Trener umiejętności społecznych

Opis

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Od lat pomagam i towarzyszę ludziom w drodze do wartościowego i lepszej jakości życia.

Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT) oraz w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Wybrałam te nurty psychoterapii, ponieważ mają udowodnioną skuteczność we wspieraniu osób w różnorodnych trudnościach i wyzwaniach życiowych, a także przywiązują dużą wagę do akceptującej i opartej na wzajemnym zaufaniu relacji terapeutycznej.

Lubię widzieć, gdy osoby z którymi pracuję doświadczają ulgi i wzrostu gdy przekonują się, że mogą mieć, jak mają i być, jakie są oraz ujawniać to (w takim zakresie, na jaki się decydują).

Najczęściej pomagam osobom zmagającym się z:

–  depresją

–  stanami lękowymi,

– zaburzeniami odżywiania

– trudnościami w relacjach interpersonalnych

– doświadczającymi życiowych kryzysów, napięć emocjonalnych

– mających poczucie utknięcia lub utraty sensu w życiu.

Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje praca z kobietami. Wspieram kobiety w zaopiekowaniu się sobą bez poczucia winy, wyzwalaniu się z toksycznych relacji.

Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest profesjonalne wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych. Mam za sobą doświadczenie żałoby, depresji, wypalenia zawodowego i kryzys połowy życia. Odbyłam psychoterapię własną. Swoją pracę poddaję superwizji.

Pracowałam także w biznesie oraz jako coach osób zmagających się z obciążeniami związanymi z pracą w korporacji. Wiem, jak trudno niekiedy być efektywnym pracownikiem i jednocześnie wspierającym, obecnym rodzicem, partnerką.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców (z których każdy to zupełnie odrębna osobowość i historia :)), mieszkam z bliskimi wśród zieleni, razem z psem, kotem i jaszczurką :).

W wolnych chwilach czytam i oglądam wszystko, co jestem w stanie zrozumieć o kosmologii i mechanice kwantowej (w ujęciu czysto naukowym), śpiewam (najchętniej przy ognisku). Jestem aktorką teatru amatorskiego, interesuje mnie praca z ciałem i wolna improwizacja.

Trzy książki, które są dla mnie bardzo wartościowe to:

„Umysł wyzwolony” Steven C. Hayes – książka twórcy terapii Akceptacji i Zaangażowania, który w piękny i przystępny sposób zabiera nas w podróż w głąb ludzkiego umysłu, gdzie możemy uczyć się ważnej sztuki akceptacji i łagodności do nas samych.

„Kosmos” Carl Sagan – najbardziej popularny wśród najwybitniejszych naukowców w niezwykle ciekawy sposób dokonuje przeglądu wiedzy naukowej, stawiając ważne pytania na styku nauki i filozofii.

„Przebudzenie” Antony de Mello – niezwykle inspirująca i wspierająca w rozwoju duchowym książka. Każda strona tej książki jest „gęsta” od znaczeń, myśli, inspiracji. Czytałam ją wielokrotnie, nieustannie odnajdując nowe, które mogłam odnieść do osobistego doświadczenia.

Prywatnie

 • Mama dwójki chłopców
 • Natura (w tym pies, kot i jaszczurka :))

Napisz do mnie

Twoja wiadomość trafi bezpośrednio na moją skrzynkę mailową
Terapeuta - kontakt
Zgoda RODO