Nadja Piętera

Nadja Piętera

Psycholog, Psychoterapeutka

  • Osoby dorosłe
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju

Sesja 50 min. = 130zł

Więcej o mnie

Zarezerwuj wizytę:

Więcej o mnie

Wykształcenie i doświadczenie

  • Psychologia, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie
  • Staż kliniczny i wolontariat w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  • Staż psychologiczny w Stowarzyszeniu Lambda
  • W trakcie 4- letnich studiów psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralny

Opis

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie czteroletniego szkolenia.

Założenia terapii poznawczo – behawioralnej poznałam pierwszy raz na zajęciach podczas studiów i od tamtego czasu ten nurt stał mi się bliski. Bardzo spodobał mi się sposób patrzenia na człowieka przez pryzmat jego przekonań dotyczących zarówno siebie, innych jak i świata, które to wpływają na nasze odbieranie rzeczywistości. Pozwoliło mi to zrozumieć jak poprzez zmianę myślenia można wpłynąć na nasze emocje i zachowanie. Bardzo bliskie jest mi zdanie „czujesz tak jak myślisz” jak również to że nie same zdarzenia a ich interpretacja wpływa na to jest się czujemy.

Swoje doświadczenie zdobywałam już na studiach odbywając staże kliniczne oraz wolontariat na oddziale diagnostyczno – terapeutycznym. Te doświadczenia skłoniły mnie do podjęcia decyzji o kontynuowaniu nauki w celu zdobycia kompetencji niezbędnych do pracy w zawodzie psychoterapeuty.

W swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązuje do relacji z pacjentem. Otwartości na jego potrzeby, autentyczność i empatia są dla mnie podstawą do budowania zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa w terapii.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji, która pomaga mi spojrzeć na różne trudności (zarówno swoje jak i pacjentów) z szerszej perspektywy i dzięki temu jeszcze lepiej je zrozumieć.

Prywatnie

Prywatnie jestem mocno związana ze sportem. Lubię obserwować jak aktywność fizyczna wpływa korzystnie na moje samopoczucie. Jest to dla mnie sposób na odreagowywanie stresujących momentów, jak i forma odpoczynku. Ulubiona aktywność to stretching, pływanie jak i od niedawna nordicwalking.

Napisz do mnie

Twoja wiadomość trafi bezpośrednio na moją skrzynkę mailową
Terapeuta - kontakt
Zgoda RODO